Wolontariat

Idea cyfrowa jest Ci bliska, a nowe technologie postrzegasz jako coś więcej niż tylko narzędzie? Jeśli tak, to serdecznie zapraszamy Cię do zespołu wolontariuszy! Wierzymy, że poprzez wspólną pasję do nowych technologii możemy wpływać na świat w zaskakujący sposób.

Wolontariat zdalny (e-wolontariat) to szansa na zdobywanie cennych doświadczeń po godzinach. Współpracujemy w trybie Results-Only Work Environment (ROWE), skupiając się na realizacji poszczególnych zadań bez narzucania sztywnych godzin pracy. Wolontariusz sam określa kiedy i w jaki sposób zrealizuje swoje zadania.

Kogo szukamy?

Znajdziemy ciekawe zadania dla każdego wolontariusza, dlatego jeśli interesuje Cię ta oferta, a na poniższej liście nie ma obszarów, w których chcesz nas wspomóc – skontaktuj się z nami.

Przede wszystkim przyda nam się pomoc w:

  • tworzeniu grafik i video – jeśli Twoja kreatywność wyraża się poprzez grafikę i video, z pewnością znajdziemy dla Ciebie miejsce!
  • marketingu i kampaniach reklamowych – poszukujemy entuzjastów marketingu, którzy chcą włączyć się w promocję naszych inicjatyw. Dzięki Google Ad Grants nasz miesięczny budżet reklamowy w wyszukiwarce Google to 10 tys. USD, chętnie oddamy go w dobre ręce 🙂
  • tworzeniu i edycji treści – masz zacięcie do pisania, edytowania i tworzenia treści (szczególnie tych lubianych przez wyszukiwarki)? Twoje umiejętności są dla nas bardzo cenne!
  • researchu i tworzeniu baz danych – poszukujemy wsparcia osób z umiejętnościami efektywnego wyszukiwania danych, sprawnej selekcji informacji oraz tworzenia kompleksowych zestawień i baz danych.

Co oferujemy?

  • Rozwój osobisty – nie tylko zdobędziesz doświadczenie w obszarze technologii, ale także rozwiniesz umiejętności pracy zespołowe, komunikacyjne i organizacyjne.
  • Realizacja własnych pomysłów – tworzymy przestrzeń dla kreatywności i innowacji. Zyskasz możliwość realizacji własnych pomysłów przy wsparciu całego zespołu.
  • Inspirujące projekty – wykorzystujemy narzędzia cyfrowe do realizacji wartościowych projektów społecznych. Przykładem jest aplikacja księgowa dla NGO.

Na Twoją prośbę przygotujemy referencje i zaświadczenie o wolontariacie, które podkreślą Twoje zaangażowanie społeczne i uzupełnią Twój profil zawodowy, podnosząc atrakcyjność dla potencjalnych pracodawców.

Wolontariat zdalny (e-wolontariat)

Z każdym wolontariuszem zawieramy porozumienie wolontariackie na okres powyżej 30 dni. Wolontariusz jest objęty ubezpieczeniem NNW na mocy ustawy o zaopatrzeniu z tytułu wypadków lub chorób zawodowych powstałych w szczególnych okolicznościach z dnia 30 października 2002 roku.

Nie ma dla nas znaczenia, czy jesteś z Krakowa, Warszawy, Wrocławia, Łodzi czy Poznania. Pracujemy zdalnie i w trybie zadaniowym – nie oczekujemy dostępności w konkretnych godzinach, liczą się dla nas zaangażowanie i efekty.

Formularz zgłoszeniowy

Jeśli chcesz być częścią naszego zespołu wolontariuszy i eksplorować obszary nowych technologii, serdecznie zachęcamy do wypełnienia naszego formularza zgłoszeniowego.

Kontakt

W razie pytań lub potrzeby dodatkowych informacji, skontaktuj się z nami drogą mailową pod adresem [email protected]. Czekamy na Ciebie!